Signature gevouwen papieren origami lamp wit
Details:
Deze lamp heeft een platte bolvorm en de vele vouwen zorgen voor een versterking van het licht. Bovendien zorgen de vouwen voor een schouwspel aan slagschaduwen in de vlakken van de lamp zelf. De lamp vinden wij zelf op de onderkant van een sneeuwpop lijken en hier komt de naam Snowpuppe vandaan. De lamp heeft net als een sneeuwpop een knoop aan de onderkant waar de lamp aan hangt.
Deze lamp is met grote nauwkeurigheid gevouwen uit 3 grote stukken Shade papier die vervolgens aan elkaar geplakt zijn met hele sterke tape die ook in de zeilmakerij wordt gebruikt. De lamp is langwerpig als deze uit de verpakking komt en vervormt vervolgens onder zijn eigen gewicht naar een bolvorm. Dit is voor degene die de lamp uitpakt erg fascinerend.
De afmetingen van deze lamp zijn:
-30 cm hoog;
-48 cm diameter.
Ontworpen door Kenneth en Nellianna.
levertijd: 2 weken
Details
Look and feel
Deze lamp heeft een platte bolvorm en de vele vouwen zorgen voor een versterking van het licht. Bovendien zorgen de vouwen voor een schouwspel aan slagschaduwen in de vlakken van de lamp zelf. De lamp vinden wij zelf op de onderkant van een sneeuwpop lijken en hier komt de naam Snowpuppe vandaan. De lamp heeft net als een sneeuwpop een knoop aan de onderkant waar de lamp aan hangt.
Deze lamp is gevouwen uit 3 grote stukken Shade papier die vervolgens aan elkaar geplakt zijn met hele sterke tape die ook in de zeilmakerij wordt gebruikt. De lamp is langwerpig als deze uit de verpakking komt en vervormt vervolgens onder zijn eigen gewicht naar een bolvorm. Dit is voor degene die de lamp uitpakt erg fascinerend.
Ontworpen door Kenneth en Nellianna.
Functie
Deze lamp zorgt er voor dat het licht van uw spaarlamp veel natuurlijk en gezelliger aan zal voelen. De lamp kleurt en versterkt het licht.
De lamp is erg geschikt om in de woonkamer of slaapkamer te hangen. Het is geschikt om te gebruiken als enige lichtbron in een kamer.
Het is een goede lamp om onder te zitten en een goed boek te lezen.
Afmetingen
De afmetingen van deze lamp zijn:
-30 cm hoog;
-48 cm diameter.
De lengte van het snoer is 3 meter.
Het snoer kan makkelijk korter gemaakt worden door het snoer in het plafondkapje op te rollen.
Wat krijg je er allemaal bij?
Alle lampen worden geleverd met een snoerset van het design merk NUD Collection, bestaande uit een porceleinen fitting, 3 meter textiel snoer in kleur naar keuze en een plafondkapje.
Het snoer kan makkelijk worden ingekort door het snoer in het plafondkapje op te rollen.
De Signature wordt geleverd in een langwerpige kartonnen koker.
Er zit een door ons ontworpen ophangsysteem bij waarmee de Signature heel makkelijk kan worden opgehangen om het spaarlampje.
Lamp advies
Veiligheid
Al onze lampen voldoen aan het CE keurmerk en zijn daardoor 100% veilig bevonden volgens de regelgeving van de Europese Unie.
Wat is een spaarlamp?
De lamp is alleen geschikt voor spaarlampen of LED lampen. Deze worden minder warm dan gloeilampen. Momenteel zijn in Europa alleen nog maar spaar- of LED-lampen te koop.
Een spaarlamp van 11 Watt is te vergelijken met een gloeilamp van 60 Watt. 11 Watt is een geschikt voltage voor de lampen van Studio Snowpuppe.
Een LED lamp is milieuvriendelijker
Wij adviseren LED-lampen. Deze zijn gezonder voor de natuur dan spaarlampen, omdat spaarlampen een vrij hoge hoeveelheid kwik bevatten.
De Ikea levert een aantal geschikte LED-lampen onder de naam LEDARE. De lamp dient E27 te zijn.
Verzendkosten
Verzenden naar | Kosten | Met een ander item samen |
---|---|---|
Nederland | €5.95 EUR | €0.00 EUR |
binnen de EU | €10.95 EUR | €0.00 EUR |
buiten de EU | €15.95 EUR | €0.00 EUR |
Ophangen
De lamp is erg eenvoudig op te hangen. Haal de lamp uit de kartonnen koker en volg vervolgens de stappen uit de online gebruiksaanwijzing.